Menu
Sepet

Hakkımızda

MAHMUTPAŞA HAKKIMIZDA

 

Vera Nadar Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti

 

Seksenli yıllardan günümüze "Şahinler Triko" adıyla tekstil sektöründe hizmet vermekteyiz.

Günümüzde ise 2018 yılında kurduğumuz

"Vera Nadar Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti." ile tecrübe ve güç birliği yaparak tekstil ürünleri imalatı ve pazarlaması yapmak, "MAHMUTPAŞA" markamızı geleceğe taşımak istiyoruz.


Türkiye'nin en eski çarşılarından olan MAHMUTPAŞA’yı hizmetinize sunmak amacı ile B2C e-ticaret platformu olarak, yeni çıktığımız bu yolda, müşteri ve yol arkadaşlarımızın desteğiyle hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Bildiğiniz gibi Ahilik kültürü dürüst, güvenilir ve insan hukukuna uymayı şart koşan bir kültür olduğu felsefesinden yola çıkar.

"Vera Nadar" olarak biz de Türkiye'nin en eski çarşılarından olan "MAHMUTPAŞA" adını ve misyonunu günümüzden geleceğe taşımak için çıktığımız bu yolda Ahilik geleneğini sürdürmeye çalışan esnafımızı merkeze alarak yol arkadaşlarımıza destek olmak için elimizden geleni yapma gayretindeyiz.

Yerli üretici firmalarımızın büyük hedeflerine ulaşması yolunda da ahilik ruhuna, iş ahlakına bir kez daha sıkıca sarılmaya, mesleğimizin adı, hacmi ve kazancı ne olursa olsun, müşterilerimizin hoşgörü ve anlayışına sığınarak

pek çok branşta üretici ve tüketiciyi buluşturmak adına işini ustalıkla yapmaya özen gösteren ticaret erbabı ve yeni girişimcilerimize online satış sitemiz  "MAHMUTPAŞA" da yer vermeyi hedeflemekteyiz.