Müşteri Hizmetleri : +90 532 484 58 06

Sepette 0 ürün bulunuyor.

Mahmutpaşa Toptan Ve Perakende Alışveriş

ÜCRETSİZ Kargo

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7/24 DESTEK

KOLAY PARA İADESİ

Tarihi Çarşılarımız Mahmutpaşa

  550 yıllık tarihiyle Türkiye'nin en büyük ve en eski çarşılarından biri olanMahmutpaşa Çarşısı ,ilk kez online toptan ve perakende alışveriş sitesi ile Türkiye ve dünyaya açılacak . Daha çok evlilik hazırlığı yapan çiftlerin alışveriş mekanı olarak bilinen lakin incelendiğinde bünyesinde dünyaca ünlü pek çok markaya da üretim yapan esnafın merkezi olan Mahmutpaşa OnlineAlışveriş hizmetiyle toptan fiyatına perakende alışveriş hizmeti vermeye devam edecek.
  Fatih Sultan Mehmet'in sadrazamlarından Mahmut Paşa tarafından 1462 yılında yaptırılan tarihiMahmutpaşa Çarşısı,sahip olduğu Ahilik geleneğini Online Alışveriş sisteminde de uygulamak için yardım sever ve rekabetci yapısını sürdürecek.
  Mahmut paşa ve sur içindeki üretici pek çok firmayı sisteminde barındıracak olan MAHMUTPASA COM TR yurt dışı ve yurt içine online toptan satış yapmak için alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.
  MAHMUTPASA COM TR yurt içinde de ucuz ve perakende alışveriş imkanı sunmakta.
Ayrıca MAHMUTPASA COM TR Kadın girisimcilerimizi destekleyen projelerle el sanatı ürünlerini satmak isteyen kadınlarımıza destek olacak.
MAHMUTPASA COM TR nin bu hizmetlerin den yararlanmak isteyen tüm işletmecilerimiz ve ücretsi mağaza açarak ürünlerinin satışını yapmak isteyen kadınlarımız MAHMUTPASA COM TR adresini ziyaret edip başvuru formunu doldurarak ön kayıt avantajlarından yararlana bilir

  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1